خداحافظی همکار


به گزارش واحد روابط عمومی، در مراسمی که به مناسبت تودیع علی الله خدا بنده لو، کارمند واحد حراست و حمل و نقل،در مرکز درمانی تخصصی خیریه سوده برگزار شد، مدیر داخلی و مسئولین واحدهای مختلف از زحمات وی قدردانی کردند.

خدابنده لو از نیمه شهریور سال ۱۳۹۴ در واحد حمل ونقل مرکز درمانی فعالیت داشته است و در یک سال گذشته نیز در واحد حراست مرکز درمانی، مشغول خدمت رسانی به بیماران بوده است.

در شروع مراسم، ابوالقاسم یعقوبی مدیر داخلی،گفت:«لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق، از زحمات همه همکاران تشکر و قدردانی دارم زیرا لزومی ندارد منتظر شرایط خاصی شویم تا قدردان زحمات باشیم.بلکه همواره وظیفه داریم سپاسگزار تلاش های کارکنان باشیم. و به طور ویژه از خدمات آقای خدابنده لو تشکر و قدردانی دارم. دوران بازنشستگی را آغاز فصل جدیدی از زندگی می دانم و آرزومندم روزهای پیش رو، سلامتی و شادی برای خودتان و خانواده و اطرافیان باشد.دوست داریم شما با شادی از اینجا بروید و این شادی در زندگی جدید شما نیز ادامه داشته باشد.گرچه وداع گوشه تلخی هم دارد زیرا برای کسانی که مدتها با آنها همکاری داریم علقه و ارتباط ایجاد می شود ولی بعد از تودیع فضای جدیدی برای شخص باز می شود که آرزو می کنیم در آن فضای جدید همیشه خوب و خوش و سلامت باشید.»

علیرضا کیان، مسئول واحد خدمات در مراسم تودیع عنوان کرد:«حاج آقای خدابنده لو بیشتر از آنکه همکار باشند یک دوست بود.این اتفاق هم چیزی را بین ما تغییر نمی دهد و این دوستی ادامه خواهد یافت.در این مدت خیلی سختی کشیدند و مدتی را هم بیمار بودند در حالیکه نگذاشتند کسی از مشکل ایشون با خبر شود.لطف خدا شامل حالشون شد و شفا یافتند و مشکل حل شد. ان شالله  هرجا هستند سلامت باشند و ما هم همیشه به یادشان هستیم»

ناهید علیزاده، مدیر امور اداری، اظهار کرد:«خاطرات خیلی خوبی از آقای خدابنده لو دارم.مدتی که مسئولیت نقلیه داشتند، فرصتی بود که  بیشتر با ایشون در تعامل باشم.واقعا به عنوان یک بزرگ تر خوب، نه یک همکار و کارمند، خیلی خوبی ها از ایشان دیدم .نسبت به مرکز حس تعلق داشتند و به کار خودشان متعهد بودند و با دقت و مسئولیت پذیری وظایف را انجام می دادند.من نمی توانم از ایشان تشکر کنم و زبان قاصر است.امیدوارم خدا خودش در مقابل کارها، اجرشان دهد. خیلی همکار خوبی برای ما بودند و امیدوارم هر جا هستند در زندگی خودشان موفق باشند.الحمدالله خانواده خوبی دارند و ان شالله در کنار خانواده همیشه خوش و صحیح وسالم باشند و ما را فراموش نکنند و به ما سر بزنند.»

علی باباتبار،مدیر پرستاری و فاطمه عسلیان، مدیر مالی مرکز درمانی نیز در این مراسم با آرزوی سلامتی و موفقیت و پیروزی برای همکار بازنشسته خود از زحمات و تلاش او تشکر و قدردانی کردند.

اخبار

بازنشستگیتودیع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *