مرکز درمانی تخصصی خیریه سوده با حمایت نیکوکاران، همچون بهار در انتظار نسیم خوش زندگیست.

رسول خدا صلی الله علیه و آله می فرماید:«بخشندگی یکی از درختان بهشت است که شاخه های آن در دنیا آویخته است هر که بخشنده باشد به یکی از شاخه های آن آویزان شده و آن شاخه او را به طرف بهشت می کشاند.»

مرکز درمانی تخصصی خیریه سوده بزرگترین مرکز دیالیز در جنوب غرب استان تهران است که ماهانه بیش از ۵۰۰ بیمار خاص برای درمان به آنجا مراجعه می کند. این مرکز علاوه بر درمان، نقش حمایتی در زندگی بیماران نیز دارد.

مددکار، پس از انجام مصاحبه وبازدید از محل سکونت بیماران، نیازهای اولیه آنان را شناسایی کرده ومانند عضوی از یک خانواده همراه شادی و غم های آنان می گردد.

اسفند و انتظار نوروز فرصتی است تا همزمان با بهار طبیعت، غنچه های مهربانی در دلهای با عطوفت نیکوکاران شکوفا شده و براساس سرشتی که در فطرت پاک آنها نهادینه است با نسیم همدلی و همراهی، شادی را به هم نوعان خود هدیه کنند تا طبق وعده خداوند (آیه ۱۶ سوره تغابن) در قرآن کریم، در زمره رستگاران قرار گیرند.

به گزارش واحد مددکاری مرکز درمانی تخصصی خیریه سوده، هر ساله در آستانه عید نوروز، تلاش و تکاپو برای رونق بخشی خانواده های کم برخوردار تحت پوشش در مرکز درمانی تخصصی خیریه سوده جریان دارد.امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و به تعطیلی کشیده شدن بسیاری از مشاغل، شرایط اقتصادی و معیشتی برای همه خانواده ها، مخصوصا برای بیماران مزمن دیالیزی که با تن رنجور و نگاه پر اشک و پای خسته در این شرایط روزگار می گذرانند نیز سخت تر شد و دلیلی برای همت مضاعف حمایت از آنان گردید. فضل خداوند و شکرانه سلامت و سربلندی نیکوکاران، مشارکت آنان را در پی داشت و با گستراندن چتر حمایت و همکاری خود  با مرکز درمانی تخصصی خیریه سوده، تبسم نو شدن بر لبان ۱۲۲ بیمارکم برخوردار نشست.بسته های ارزاق شامل مایحتاج ضروری و اولیه مواد غذایی مانند روغن، برنج، مرغ، کنسرو ماهی، حبوبات، قند و شکر، سویا، ماکارونی خوان نعمت را بر سفره های آنان گستراند وخیرین با اهدای پوشاک و کفش و کیف برتن دردمند بیماران جامه شادی دوختند واریزکمک های نقدی به حساب سرپرست خانوار، طلیعه امید و آرامش را به آنان هدیه داد.

 

گزارش تصویری

عیدیمددکاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *