آکادمی سوده چیست؟

آکادمی سوده یک گروه علمی است که در مرکز درمانی تخصصی خیریه سوده برای ارتقای آموزش کادر درمان، بیماران و همراهان آنان، در تلاش است تا بر اساس طبقه بندی اطلاعات موجود و نتایج پژوهش در سه مقوله آزمایشگاهی، پرستاری و بالین بیمار، ارتباط بین بخشی برقرار کرده و از این نتایج برای ارتقای کیفیت درمان بیماران دیالیزی استفاده کند.

از آنجایی  که مرکز درمانی تخصصی خیریه سوده پرجمعیت ترین مرکز دیالیز در کشور است بنابراین پایگاه مطالعاتی بی نظیری برای دانشجویان ارشد ومحققان، پژوهشگران و پزشکان در سطح کشور به شمار می آید.

شروع موفقیت آمیز آکادمی سوده، با درخشش در سیزدهمین کنگره بین المللی و نوزدهمین کنگره کشوری ارتقا کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیصی پزشکی ایران همراه بوده و نتایج تحقیقات آزمایشگاه مرکز درمانی سوده با عنوان بررسی شیوع هپاتیت c در بین بیماران دیالیزی مرکز درمانی تخصصی خیریه سوده از سال۱۳۹۷ تا پایان سال۱۴۰۰ به صورت چکیده و پوستر در فضای اجتماعی در دسترس پاتولوژیست ها، پزشکان متخصص عفونی، کارشناسان ارشد آزمایشگاهی در سراسر کشور قرار گرفته و گامی در جهت ترویج دانش تخصصی برداشته شد.

باامید آنکه تحقیقات و تلاشهای تیم توانمند آکادمی سوده، پیشرفتی در جهت سلامت و ارائه زندگی باکیفیت برای بیماران دیالیزی سراسر کشور فراهم نماید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *